KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16229123
nr 1622 9123
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Carborundumetsning, 3 st, Signerade, EA-upplagor, oramade lösa blad, oramade, 95x75 cm
Kondition: skadade, vikskador, delvis med fuktfläckar
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:17:40
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.500 kr
Göteborg 1.500 kr
Helsingfors 1.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström